Kaip prisidėti prie referendumo?
 


DĖMESIO! Paskleiskite savo Facebook puslapiuose ir kitiems kontaktams nuorodą, kaip pasirašyti internetu: https://www.lietuva2.lt/pasiulymas/referendumas-tautos-valia/52456a370a1d0d07e0edbcd6

Kovo dėl žemės nesibaigs šiuo parašų rinkimu. Diskusija vyks LR Seimą ir Europos Parlamente. ES Žemės politikos reforma prasideda nuo Lietuvos, panašūs procesai vyksta Bulgarijoje, Vengrijoje, Latvijoje.


Noriu gauti naujienas apie šio referendumo ir žemės pardavimo problemos sprendimą:
E - paštas:      1. Jei galite, pasirašykite – skiltyje „Kur pasirašyti" susiraskite sau artimiausią adresą ir patogiu metu ten užeikite. Jei turite klausimų, rašykite: pasirasau@uzreferenduma.lt.

2. Jei jau pasirašėte arba negalite – platinkite referendumo žinią: šį tinklapį, FB puslapį www.facebook.com/uzreferenduma, argumentus, straipsnius, naujienas. Jei turite klausimų, klauskite: pasisakau@uzreferenduma.lt.

3. Gal galite ne tik pasirašyti, bet ir prisidėti prie parašų rinkimo? Užeikite į savo miesto ar rajono referendumo štabą ir pasiimkite parašų rinkimo lapą. Tegu visi pasirašantys pildo duomenis atidžiai! Kas nors neaišku? Klauskite: renkuparasus@uzreferenduma.lt.

4. Žinote parašų rinkimui patogią vietą arba joje dirbate, savanoriaujate, leidžiate laiką? Pasinaudokite pasiūlymu „Tapk referendumo zona": užregistruokite vietą skiltyje „Kur pasirašyti" ar bet kuriais iš nurodytų kontaktų, kad žmonėms dar patogiau būtų ateiti ir pasirašyti.

Atmintinė parašų rinkėjui (PDF failas, DOC failas, ODT failas)

Parašų rinkėjo įsipareigojimas (PDF failas, DOC failas, ODT failas)

Klausimai, komentarai:
Telefonai: 8 5 2120821, 8 686 27469, 8 687 76587, 8 606 85573
Bendras el. paštas: pasirasau@uzreferenduma.lt

 
 
Pasisakymai
Veidmainiaujate, Tomai. Kovojate su gudais, net tik isrjjioote, kova jau persikėlė į ekonomiką... Gal galite žmoniškai paaiškinti kodėl Lietuva gali statyti atominę, o štai Baltarusija - ne? Lietuva p
nieko čia baisaus, ne pmrais kartas kai populistai valdžioj. Mus stekena, o mes kaskart vis kažkaip išgyvenam. Pasimaitins liaudis tuščiais pažadais, pajus, kad sotumo trūksta ir vėl rinks kitus. Mana
Referendumas laimės, pirmyn
Referendumo organizatoriai yra penkta kolona siekianti ivaryti mus i putino glebi. Atseit kazkas nupirks zeme ir issives..., o lietuviai netures ant ko vaikscioti... nepasiduokite absurdui
Referendumas reikalingas seimo narių(bei jų padėjėjų)skaičiui mažinti iki 91.Tai leistų sutaupytas lėšas išmokėti pensininkams.Labai prabangiai seimūnai gyvena mūsų mokėtojų pinigais.Neužjaučia vargšų
Šiame puslapyje mane stebina, kad darote nuorodą į Komunistus (Social Demokratus), neva jie "Jau prisideda" kažkuo prie referendumų. Nors žinome, kad - ne. Naikinkite ją.
Socialdemokratai nusispjovė į savo principus pasikeldami sau atlyginimus dar net negražinę įsiskolinimo pensininkams.Taip pat ir į liaudį norinčia rengti referendumą.
Kol balsuosim už partinius sąrašus Lietuvoje nebus demokratijos o tik išsigimusi korumpuotų mafijozų partokratija.Lietuvai labai reikėtų Maidano tipo kontrolės.Partijos turi išsilaikyti iš narių mokes
Referendumą reikėtų skelbti dėl seimunų,VRK,Konstitucinio teismo narių ir savivaldybes tik tiesiogiai.Seime užtenka tik 71 seimuno nes į posėdžius jų ir tiek retai kada susirenka.
Vienintelis būdas apsaugoti Lietuva nuo Graikijos ateities - uždrausti jos žemės pardavimą už bet kokias skolas užsieniečiams, o būtent užsienio bankams.
Naujienų prenumerata
Noriu gauti uzreferenduma.lt naujienas el. paštu: