Pritarus referendumui – būtina stabdyti parengiamuosius atominės projektavimo darbus
 
2012 m. liepos 16 d.
 

Šiandien LR Seimui pritarus siūlymui organizuoti konsultacinį referendumą atominės statybos klausimu, Seimo narė Rima Baškienė ragina stabdyti visus darbus susijusius su atominės statybomis.

„Šiandien pasiektas labai svarbus lūžis. Daugiau nei keletą metų Seime valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai aktyviai pasisakė prieš atominės statybas. Partijos inicijuotas parašų rinkimas dėl referendumo organizavimo leido rastis diskusijoms, kurios padėjo pasiekti šiandienos sprendimus. Per trumpą laiką pasiekta nemažai – pagaliau bus suteikta laiko diskutuoti dėl vieno iš svarbiausių ir finansiškai brangiausių mūsų šaliai sprendimų", - sako Rima Baškienė.

R. Baškienė ragina Vyriausybę atsakingai žiūrėti į esamą padėti. „Jokiu būdu negalima eikvoti lėšų nežinant dėl projekto ateities. Laikas iki referendumo, kuris vyks kartu su LR Seimo rinkimais, turi būti naudojamas siekiant kaip įmanoma geriau informuoti gyventojus atominės energetikos klausimais, o ne planuoti galbūt niekada dienos šviesos neišvysiantį projektą", - sako Seimo narė.

Seimo narė pabrėžė, kad nors kai kurie naujas statybas palaikantys Seimo nariai guodžiasi, kad referendumas bus tik konsultacinis – jo reikšmė svarbi, nes bus išreikšta tautos nuomonė.

Daugiau informacijos:
Rima Baškienė
LR Seimo narė
Mob.: 869842173

 
 
Pasisakymai
Veidmainiaujate, Tomai. Kovojate su gudais, net tik isrjjioote, kova jau persikėlė į ekonomiką... Gal galite žmoniškai paaiškinti kodėl Lietuva gali statyti atominę, o štai Baltarusija - ne? Lietuva p
nieko čia baisaus, ne pmrais kartas kai populistai valdžioj. Mus stekena, o mes kaskart vis kažkaip išgyvenam. Pasimaitins liaudis tuščiais pažadais, pajus, kad sotumo trūksta ir vėl rinks kitus. Mana
Referendumas laimės, pirmyn
Referendumo organizatoriai yra penkta kolona siekianti ivaryti mus i putino glebi. Atseit kazkas nupirks zeme ir issives..., o lietuviai netures ant ko vaikscioti... nepasiduokite absurdui
Referendumas reikalingas seimo narių(bei jų padėjėjų)skaičiui mažinti iki 91.Tai leistų sutaupytas lėšas išmokėti pensininkams.Labai prabangiai seimūnai gyvena mūsų mokėtojų pinigais.Neužjaučia vargšų
Šiame puslapyje mane stebina, kad darote nuorodą į Komunistus (Social Demokratus), neva jie "Jau prisideda" kažkuo prie referendumų. Nors žinome, kad - ne. Naikinkite ją.
Socialdemokratai nusispjovė į savo principus pasikeldami sau atlyginimus dar net negražinę įsiskolinimo pensininkams.Taip pat ir į liaudį norinčia rengti referendumą.
Kol balsuosim už partinius sąrašus Lietuvoje nebus demokratijos o tik išsigimusi korumpuotų mafijozų partokratija.Lietuvai labai reikėtų Maidano tipo kontrolės.Partijos turi išsilaikyti iš narių mokes
Referendumą reikėtų skelbti dėl seimunų,VRK,Konstitucinio teismo narių ir savivaldybes tik tiesiogiai.Seime užtenka tik 71 seimuno nes į posėdžius jų ir tiek retai kada susirenka.
Vienintelis būdas apsaugoti Lietuva nuo Graikijos ateities - uždrausti jos žemės pardavimą už bet kokias skolas užsieniečiams, o būtent užsienio bankams.
Naujienų prenumerata
Noriu gauti uzreferenduma.lt naujienas el. paštu: