Ketinama kurti „ATOMUI-NE“ koordinacinę grupę
 
2012 m. liepos 17 d.
 

Šiandien privalomojo referendumo iniciatyvinė grupė pristatė Vyriausiajai Rinkimų Komisijai parašų lapus. Atsižvelgdama į vis aktyvėjantį gyventojų pasipriešinimą Vyriausybės planams statyti Lietuvoje atominę elektrinę iniciatyvinės grupės nariai kviečia visus kurti pilietinių organizacijų „ATOMUI-NE" koordinacinę grupę.

„Pasisakydami už privalomo referendumo dėl atominės elektrinės rengimą po mūsų iniciatyva pasirašė daugiau nei 110 tūkstančiai Lietuvos piliečių. Virš tūkstančio žmonių, daugiausia užsienyje gyvenantys lietuviai, pasirašė elektroniniu būdu. Parašų rinkimas davė puikių rezultatų - Lietuvoje vyks nepatogus valdžiai konsultacinis referendumas, kurio baigtis priklausys nuo argumentų ir diskusijų", - sakė iniciatyvinės grupės koordinatorius Tomas Tomilinas.

Pasak privalomojo referendumo grupės koordinatoriaus, visų kitų anksčiau vykusių referendumų lemtis buvo galima prognozuoti. Todėl Privalomo referendumo iniciatyvinė grupė tęs savo darbą, nes laukia atsakingas referendumo agitacijos laikas.

„Kviečiame visas organizacijas, kurios ketina agituoti žmonės referendume balsuoti prieš naujos Visagino atominės elektrinės projektą, burtis į bendrą koordinacinę grupę, siekiant išvengti atominės priešininkų jėgų skaldymosi. Vyriausybė ketina mesti milžiniškus pinigus Visagino projekto propagandai, todėl visos anti-atominės jėgos turi vienytis bendriems tikslams: pasiekti, kad referendumo metu žmonės pasisakytų prieš Visagino atominę elektrinę, nutraukti derybas su korporacijomis ir priversti Lietuvą bei Europos sąjungą visomis diplomatinėmis priemonėmis stabdyti Baltarusijos ir Kaliningrado branduolinius projektus", - sako Tomas Tomilinas.

Koordinacinėje grupėje jau sutiko dalyvauti artimiausi privalomojo referendumo bendražygiai – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos žaliųjų sąjūdžio partija, Lietuvos žaliųjų judėjimas, Susivienijimas „Žali.lt" ir kiti. T. Tomilino nuomone, visoje Lietuvoje rinkusiųjų parašus žmonių darbas davė įrankius įrodyti, kad šalyje esama daug atominės elektrinės priešininkų, kurių tikrasis skaičius atsiskleis rudens rinkimų metu.

Daugiau informacijos:
Tomas Tomilinas
Mob.: 868627469

 
 
   Nuotraukos
 
 
 
Pasisakymai
Veidmainiaujate, Tomai. Kovojate su gudais, net tik isrjjioote, kova jau persikėlė į ekonomiką... Gal galite žmoniškai paaiškinti kodėl Lietuva gali statyti atominę, o štai Baltarusija - ne? Lietuva p
nieko čia baisaus, ne pmrais kartas kai populistai valdžioj. Mus stekena, o mes kaskart vis kažkaip išgyvenam. Pasimaitins liaudis tuščiais pažadais, pajus, kad sotumo trūksta ir vėl rinks kitus. Mana
Referendumas laimės, pirmyn
Referendumo organizatoriai yra penkta kolona siekianti ivaryti mus i putino glebi. Atseit kazkas nupirks zeme ir issives..., o lietuviai netures ant ko vaikscioti... nepasiduokite absurdui
Referendumas reikalingas seimo narių(bei jų padėjėjų)skaičiui mažinti iki 91.Tai leistų sutaupytas lėšas išmokėti pensininkams.Labai prabangiai seimūnai gyvena mūsų mokėtojų pinigais.Neužjaučia vargšų
Šiame puslapyje mane stebina, kad darote nuorodą į Komunistus (Social Demokratus), neva jie "Jau prisideda" kažkuo prie referendumų. Nors žinome, kad - ne. Naikinkite ją.
Socialdemokratai nusispjovė į savo principus pasikeldami sau atlyginimus dar net negražinę įsiskolinimo pensininkams.Taip pat ir į liaudį norinčia rengti referendumą.
Kol balsuosim už partinius sąrašus Lietuvoje nebus demokratijos o tik išsigimusi korumpuotų mafijozų partokratija.Lietuvai labai reikėtų Maidano tipo kontrolės.Partijos turi išsilaikyti iš narių mokes
Referendumą reikėtų skelbti dėl seimunų,VRK,Konstitucinio teismo narių ir savivaldybes tik tiesiogiai.Seime užtenka tik 71 seimuno nes į posėdžius jų ir tiek retai kada susirenka.
Vienintelis būdas apsaugoti Lietuva nuo Graikijos ateities - uždrausti jos žemės pardavimą už bet kokias skolas užsieniečiams, o būtent užsienio bankams.
Naujienų prenumerata
Noriu gauti uzreferenduma.lt naujienas el. paštu: