Šakiečiai susirūpino dėl atominės Kaliningrade
 
2012 m. gruodžio 27 d.
 

Arčiau Rusijos pasienio esančių savivaldybių tarybos viena paskui kitą kreipiasi į aukščiausius šalies vadovus, reikšdamos susirūpinimą dėl atominės elektrinės statybų Kaliningrado srityje, rašo „Lietuvos žinios".

Prezidentei Daliai Grybauskaitei, Seimo pirmininkui Vydui Gedvilui, premjerui Algirdui Butkevičiui adresuotame naujausiame Šakių rajono tarybos narių laiške prašoma atsakyti į žmonėms itin aktualius klausimus: ar Kaliningrado atominės elektrinės projektas atitinka tarptautinius branduolinės ir radiacinės saugos standartus, ar laikomasi Jungtinių Tautų konvencijos dėl poveikio aplinkai vertinimo tarpvalstybiniame kontekste.

Anksčiau tokius pat klausimus aukščiausioms krašto valdžios institucijoms jau yra pateikę Tauragės ir Jurbarko rajonų politikai.

Vieno iš pastarojo kreipimosi iniciatorių, Šakių rajono ligoninės vyriausiojo gydytojo Algirdo Klimaičio teigimu, didžiausią susirūpinimą kelia tai, kad elektrinė statoma vos už keleto dešimčių kilometrų nuo Šakių ir kol kas neva nėra jokios informacijos apie jos saugumą, poveikį aplinkai.

© "Tauragės žinios"

 
 
Pasisakymai
Veidmainiaujate, Tomai. Kovojate su gudais, net tik isrjjioote, kova jau persikėlė į ekonomiką... Gal galite žmoniškai paaiškinti kodėl Lietuva gali statyti atominę, o štai Baltarusija - ne? Lietuva p
nieko čia baisaus, ne pmrais kartas kai populistai valdžioj. Mus stekena, o mes kaskart vis kažkaip išgyvenam. Pasimaitins liaudis tuščiais pažadais, pajus, kad sotumo trūksta ir vėl rinks kitus. Mana
Referendumas laimės, pirmyn
Referendumo organizatoriai yra penkta kolona siekianti ivaryti mus i putino glebi. Atseit kazkas nupirks zeme ir issives..., o lietuviai netures ant ko vaikscioti... nepasiduokite absurdui
Referendumas reikalingas seimo narių(bei jų padėjėjų)skaičiui mažinti iki 91.Tai leistų sutaupytas lėšas išmokėti pensininkams.Labai prabangiai seimūnai gyvena mūsų mokėtojų pinigais.Neužjaučia vargšų
Šiame puslapyje mane stebina, kad darote nuorodą į Komunistus (Social Demokratus), neva jie "Jau prisideda" kažkuo prie referendumų. Nors žinome, kad - ne. Naikinkite ją.
Socialdemokratai nusispjovė į savo principus pasikeldami sau atlyginimus dar net negražinę įsiskolinimo pensininkams.Taip pat ir į liaudį norinčia rengti referendumą.
Kol balsuosim už partinius sąrašus Lietuvoje nebus demokratijos o tik išsigimusi korumpuotų mafijozų partokratija.Lietuvai labai reikėtų Maidano tipo kontrolės.Partijos turi išsilaikyti iš narių mokes
Referendumą reikėtų skelbti dėl seimunų,VRK,Konstitucinio teismo narių ir savivaldybes tik tiesiogiai.Seime užtenka tik 71 seimuno nes į posėdžius jų ir tiek retai kada susirenka.
Vienintelis būdas apsaugoti Lietuva nuo Graikijos ateities - uždrausti jos žemės pardavimą už bet kokias skolas užsieniečiams, o būtent užsienio bankams.
Naujienų prenumerata
Noriu gauti uzreferenduma.lt naujienas el. paštu: