Valstiečių ir žaliųjų prioritetai 2013 m. rinkimams: idėjų nuoseklumas ir kandidatų nepriekaištinga reputacija
 
2013 m. sausio 28 d.
 

Šiandien Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga pateikė dokumentus VRK dėl kandidatų registravimo visose 3 apygardose. Biržų-Kupiškio apygardoje rinkimuose dalyvauja LVŽS kandidatė Nijolė Šatienė, kuri pernai buvo neteisėtai eliminuota iš antro rinkimų turo. 2012 metais. Po Konstitucinio teismo sprendimu dėl grubių pažeidimų rinkimai šioje apygardoje vyksta iš naujo. Nijolė Šatienė yra Biržų rajono tarybos narė, viena iš bendruomenių judėjimo Lietuvoje pradininkių, tikras Biržų ir Kupiškio krašto autoritetas.

Anot LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio, - "Esame nuoseklūs, keliame tuos pačius kandidatus, mūsų prioritetai ateinantiems rinkimams nesikeičia - tai aktyvi pozicija dėl atominės elektrinės, gyventojų pajamų augimas per darbo vietų kūrimą, savivaldos reforma, kova už sveiką aplinką, natūralų maistą ir pasipriešinimas Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) produktų atėjimui į Lietuvos rinką, reali būsto renovacijos programa ir šilumos kainų mažinimas". .

Ukmergės apygardoje partija kelia Danutės Užkurėlytės kandidatūrą. Ji aktyvi Ukmergės rajono gyventoja, buvusi tarybos narė, veterinarijos gydytoja, sveikuolė. Danutė Užkurėlytė dirba Ukmergės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyboje.

Zarasų-Visagino apygardoje LVŽS kandidatu yra Gintaris Petrėnas. Zarasų rajono tarybos narys, aktyvus kaimo mokyklų gynėjas, rengęs bado akcijas ir streikus. Šiuo metu Gintaris kartu su šeima ūkininkauja bei užsiima aktyvia atsinaujinančių energetikos šaltinių projektų plėtra.

"Bendri visų mūsų keliamų kandidačių ir kandidato bruožai - sąžiningumas, principingumas, politinė patirtis ir nepriekaištinga reputacija". - kalbėjo R. Karbauskis.


R.Karbauskis: 8 682 55688

Kontaktinis asmuo:
Atstovas spaudai
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Tel.: 868627469

 
 
Pasisakymai
Veidmainiaujate, Tomai. Kovojate su gudais, net tik isrjjioote, kova jau persikėlė į ekonomiką... Gal galite žmoniškai paaiškinti kodėl Lietuva gali statyti atominę, o štai Baltarusija - ne? Lietuva p
nieko čia baisaus, ne pmrais kartas kai populistai valdžioj. Mus stekena, o mes kaskart vis kažkaip išgyvenam. Pasimaitins liaudis tuščiais pažadais, pajus, kad sotumo trūksta ir vėl rinks kitus. Mana
Referendumas laimės, pirmyn
Referendumo organizatoriai yra penkta kolona siekianti ivaryti mus i putino glebi. Atseit kazkas nupirks zeme ir issives..., o lietuviai netures ant ko vaikscioti... nepasiduokite absurdui
Referendumas reikalingas seimo narių(bei jų padėjėjų)skaičiui mažinti iki 91.Tai leistų sutaupytas lėšas išmokėti pensininkams.Labai prabangiai seimūnai gyvena mūsų mokėtojų pinigais.Neužjaučia vargšų
Šiame puslapyje mane stebina, kad darote nuorodą į Komunistus (Social Demokratus), neva jie "Jau prisideda" kažkuo prie referendumų. Nors žinome, kad - ne. Naikinkite ją.
Socialdemokratai nusispjovė į savo principus pasikeldami sau atlyginimus dar net negražinę įsiskolinimo pensininkams.Taip pat ir į liaudį norinčia rengti referendumą.
Kol balsuosim už partinius sąrašus Lietuvoje nebus demokratijos o tik išsigimusi korumpuotų mafijozų partokratija.Lietuvai labai reikėtų Maidano tipo kontrolės.Partijos turi išsilaikyti iš narių mokes
Referendumą reikėtų skelbti dėl seimunų,VRK,Konstitucinio teismo narių ir savivaldybes tik tiesiogiai.Seime užtenka tik 71 seimuno nes į posėdžius jų ir tiek retai kada susirenka.
Vienintelis būdas apsaugoti Lietuva nuo Graikijos ateities - uždrausti jos žemės pardavimą už bet kokias skolas užsieniečiams, o būtent užsienio bankams.
Naujienų prenumerata
Noriu gauti uzreferenduma.lt naujienas el. paštu: